Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās

Grāmata “Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās” ir izveidota kā stāsts par jaunu meiteni Magdalēnu bez pieredzes, kura nolemj kļūt par pārdevēju kādā starptautiska uzņēmuma Rīgas birojā. Stāsts, kas balstīts uz patiesiem notikumiem un pašu autoru piedzīvotām situācijām, izved cauri sajūtām un pieredzei esot jaunā darbā ar profesionālu un nedaudz neparedzamu vadītāju, kaprīziem klientiem un savdabīgiem kolēģiem.
Caur šo stāstu autori cenšas mainīt aizspriedumus parādot patiesību un pasauli kā to redz pārdevēji. Ikviens no stāsta var paņemt idejas savai ikdienai, lai būtu vēl veiksmīgāki un patiesāki.

Autori

Vigants Lesausks ikdienā ir profesionāls pārdošanas treneris un konsultants, Pārdošanas Guru 2007 un Pārdošanas Vadības Guru 2015 uzvarētājs.

 Inese Mūrniece jaunā rakstniece dzejoļus, stāstus un romānus sākusi rakstīt kopš mazām dienām, pēcāk arī preses relīzes, blogus un sociālo mediju tekstus.

Grāmatas ar autogrāfu iespējams iegādāties: http://gramatas.mozello.lv/ vai rakstot uz vigants@usales.lv

Lasītāju atsauksmes

27156898_1548799665168139_937298778_nJānis Bēniķis, e-Mobility Network: “Viens no maniem praktiskajiem ieguvumiem – esmu sācis iepazīties ar pilnīgi svešiem cilvēkiem vienkārši stāvot rindā pie restorāna, pastāstot tiem par savu darbu un uzņēmumu grupu kuru pārstāvu. Kas pats interesantākais – pēc 10 minūtēm mēs turpinām sarunu pie kopīgām pusdienām un attiecību veidošanas process ir sācies…”