Apmācības

Ik viena pārdošanas komanda var sasniegt vairāk. Vai tās ir zināšanas, spējas vai vienkārši iedvesma paskatīties uz savu pārdošanas ikdienu citādi.

Ja tavai komandai ir kāda no šādām pazīmēm, tad noteikti ir vērts organizēt apmācības:

  1. Netic izvirzītajam pārdošanas plānam
  2. Nevar atrast jaunus klientus
  3. Nav proaktivitātes uzrunāt jaunos klientus
  4. Nevar noslēgt darījumus
  5. Prezentācijas ir nekvaliatīvas
  6. Pārdod tikai funkcijas nevis vērtību
  7. Pārdot ar atlaidēm

Esmu apmācījis desmitiem pārdošanas komandu visā Baltijā. Sākot ar 2 cilvēku pārdošanas komandu līdz pat 70 pārdevējiem pa visu Latviju. Sākot ar nelielu ģimenes uzņēmumu līdz par top 10 uzņēmumiem Latvijā.

Apmācības tiek veiktas pēc iespējas praktiskāk un pēc iespējas reālos apstākļos ar reāliem klientiem. Auksto zvanu sesijas, kopīgas vizītes, filmēšana, un grupu apmācības. Parasti apmācībās samiksēju kopā teoriju ar piemēru no sevis kā arī nekavējošu pielietojumu reālos apstākļos.

Ja Tavai pārdošanas komandai ir izaicinājumi pārdošanā, padod ziņu man. Sarunāsim tikšanos un izveidosim individuālu apmācību plānu tieši Tavai komandai, nozarei un komandas pieredzei. +371 29129393, vigants@usales.lv

Klienti saka…


“Ļoti patika, ka tā nebija standarta pārdošanas prezentācija. Kā atsaucās paši darbinieki – beidzot bija kaut kas savādāks, viegli uztverams un saprotams. “

-Sanita, Lattelecom