Iepazīsimies – Jānis Vienradzis

Mūsu kolektīvā ir parādījies jauns kolēģis, kuru mēs tā arī dzīvē neesam redzējuši… ir tikai nostāsti par viņa varoņdarbiem un piedzīvojumiem. To joku par pārdošanu pa telefonu īstenībā es dzirdēju no viņa. Kā viņš pie mums nokļuva ir stāsts citai dienai, bet noteikti uzmanības vērts.

Šodien Jānis Vienradzis atsūtīja arī savu foto, lai varam ielikt mājas lapā. Klīst baumas, ka tuvākajā laikā būs vēl piedzīvojumi. Jānis Vienradzis, jeb kā mūsu ārzemju partneri dēvē viņu John Unicorn, ir labs pārdevējs, kuram šad tad arī nesanāk. Viņš mācās no savām kļūdām, cenšas cik spēka un noteikti lasa grāmatas. Jānis Vienradzis ir pārliecināts par sevi, bezbailīgs tādēļ bieži iekuļas dažādās situācijās.

Ja arī Tavā komandā ir kāds viens vai vairāki Jāņi Vienradži, kuram šad tad arī nesanāk, tad, iespējams, Jānim noderēs apmācības pārdošanā. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu Tavam uzņēmumam, zvani 29129393 vai raksti vigants@usales.lv

Vienradžu skola

 

Published by

Vigants Lesausks

Pārdošanas treneris un konsultants ar 18 gadu pārdošanas pieredzi. Autors 2 grāmatām: "Alise. Uzņēmējas stāsts" un "Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās"

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s