Par U-Sales

U-SALES ir saīsinājums no Unicorn Sales. Tādēļ arī logo ir vienradzis – mistiks radījums ar neticamām pozitīvām spējām. Tas ir nenopietni nopietnais tāpat kā U-SALES.

Uzņēmuma sākums ir daudzus gadus atpakaļ 2010. gadā, kad tika izveidots kā eksperiments. Tad ar citu nosaukumu uzņēmums sāka iegūt pieredzi un organizēt projektus. Šo gadu laikā ir bijuši daudzi mazāki un lielāki projekti. Daudzi no tiem ir bijuši pagalam neveiksmīgi (piemēram, kaklasaišu interneta veikals), bet vairāki patiešām izdevušies ļoti labi. Uzņēmuma pakalpojumi visus šo gadus tika piedāvāti tikai šauram klientu lokam.

Starp izteikti veiksmīgajiem projektiem minami:

  1. Scoro pārstāvniecību izveidošana un būtiskas tirgus daļas iekarošana Latvijā un Lietuvā nodrošinot ļoti būtisku apgrozījumu un peļņu.
  2. Apmācību projektu un satura izstrāde un piegāde WIN Partners klientiem tajā skaitā Latvijas lielākajiem un zināmākajiem uzņēmumiem.
  3. Izdotas un realizētas 2 grāmatas latviešu valodā par pārdošanu un uzņēmuma vadību.

Šodien uzņēmums ieiet jaunā gultnē un savus pakalpojumus sāk piedāvāt publiski. Mēs arī turpināsim eksperimentēt, meklēt vēl jaunus un neparastus veidus kā izglītot pārdošanas speciālistus un vadītājus.

Published by

Vigants Lesausks

Pārdošanas treneris un konsultants ar 18 gadu pārdošanas pieredzi. Autors 2 grāmatām: "Alise. Uzņēmējas stāsts" un "Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās"

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s